טיפול זוגי ומשפחתי
בקליניקה בקרית אונו ואונליין אני מטפל בזוגות ומשפחות.
בני זוג שמגיעים לטיפול נושאים עמם אינטראקציות קשות ודפוסי יחסים מכאיבים שבאים לידי ביטוי במספר אופנים - מחלוקות בנושאים שונים, מאבקי כח, ריבים שאינם נגמרים, התשה הדדית, חוויית בדידות, תחושה שקרבה, הכרה, אהבה ותשוקה שהיתה ביניהם אבדה, בגידה, פרידה וגירושין.
בני משפחה שבאים לטיפול מתמודדים עם קשיים ואתגרים שונים - הריון, לידה, קשיים עם ילדים צעירים ובוגרים בתוך המשפחה ובמסגרות חיצוניות, קנאה, תחרות וריבים בין אחים, יציאת ילדים מהבית, אתגרים עם הורים מבוגרים, ליקויים בתפקוד המשפחה, קשיים בתקשורת וויכוחים בעוצמה גבוהה בין ההורים ובינם לבין הילדים, הגירה, משבר כלכלי, מחלות פיזיות ונפשיות, תאונות, מוות, אלימות, התעללות והתמכרויות. 
זוגות ומשפחות מביאים ביחד עם הסוגיות והרגישויות של כל אחד מבני הזוג ובני המשפחה גם את השפעתם של אלו על בני הזוג והמשפחה האחרים ועל המערכת הזוגית והמשפחתית בכללותה. מתרחש ביניהם תהליך של היזון חוזר שהוא לעיתים שלילי ומחמיר את מצוקתם. 

בעבודתי עם בני זוג ובני משפחה אני מסייע להם בהתמודדות עם קשיים ואתגרים. כמו כן, אני מכוון לקדם הבנה של מקורות סבלם ביחס לצרכיהם ורגשותיהם העמוקים בקונטקסט של הזוגיות והמשפחה כמערכת, ומאפשר להם להתנסות בתקשורת שונה ונתינה הדדית כדי להשיב לעצמם ולפתח אינטימיות, ערבות הדדית ובטחון בקשר. 

אני מאמין שככל שהפוטנציאל של בני זוג לפגוע אחד בשני גבוה כך יש להם גם את הפוטנציאל להפוך סבל וכאב הדדיים לתהליך של ריפוי וצמיחה משותפים.
עוד אני מאמין שמספיק שבן משפחה אחד יעשה שינוי באופן שבו הוא תופס ובא במגע עם זולתו כדי שיתרחש שינוי במערכת המשפחתית כולה.
טיפול פרטני
הסוגיות והתחומים עימם מגיעים מטופלי מגוונים.
יש שבאים עם בעיות ואתגרים במרחבי קיום מסוימים - זוגיות, משפחה, הורות, לימודים, קריירה, עבודה.
יש שמתמודדים עם משימות וקשיים שאופייניים לגיל מסוים.
אחרים עוסקים במורכבות וסיבוכים בתחומי חיים מרכזיים - מיניות, תוקפנות, אהבה
קרא/י עוד...
גישות טיפוליות
האוריינטציות הטיפוליות המרכזיות שלי הן פסיכודינמית ואקזיסטנציאליסטית. יחד עם זאת, מאחר שכל אדם הוא ייחודי וגישות טיפוליות שונות מתאימות לאנשים והתמודדויות שונות אני משתמש ומשלב גם טכניקות משיטות טיפול התנהגותיות-קוגניטיביות (CBT) ובכללן טיפול באמצעות קבלה ומחויבות (ACT), מיינדפולנס, אימגו, טיפול זוגי ממוקד רגש (EFT) ו- EMDR.

קרא/י עוד...
ייעוץ לעסקים משפחתיים
הסוגיות והתחומים עימם מגיעים יחידים, זוגות ומשפחות שהינם בעלים ו/או פעילים במסגרת עסקים ונכסים משפחתיים מגוונים.
יש שמגיעים עם שאלות ואתגרים בנוגע להעברה והמשכיות בין-דורית של העסק המשפחתי. 
יש שמביאים שמביאים מחלוקות וסכסוכים עסקיים ומשפחתיים שגורמים
קרא/י עוד...
השכלה ונסיון
לאורך השנים למדתי תארים שניים בפסיכולוגיה ומנהל עסקים ותארים ראשונים בפסיכולוגיה ומשפטים, ועברתי הכשרות במגוון שיטות טיפול ואבחון. 
  • פסיכולוג קליני מומחה (מ.ר.מ. 27-35916)
  • תואר שני בפסיכולוגיה קלינית MA מאוניברסיטת תל-אביב
  • תואר שני במנהל עסקים MBA מאוניברסיטת Northwestern בשיקגו
קרא/י עוד...