טיפול פרטני
בקליניקה בקרית אונו ואונליין אני מטפל במתבגרים ומבוגרים.
הסוגיות והתחומים עימם מגיעים מטופלי מגוונים.
יש שבאים עם בעיות ואתגרים במרחבי קיום מסוימים - זוגיות, משפחה, הורות, לימודים, קריירה, עבודה.
יש שמתמודדים עם משימות וקשיים שאופייניים לגיל מסוים - גיל ההתבגרות, הבגרות המוקדמת, גיל ארבעים, גיל המעבר, הגיל השלישי.
אחרים עוסקים במורכבות וסיבוכים בתחומי חיים מרכזיים - מיניות, תוקפנות, גבריות, נשיות, אהבה, ערך עצמי ומימוש עצמי.
יש שמגיעים עם טראומה לאחר פגיעה פיזית או מינית, משבר חיים עקב מחלה, אבדן, פרידה, גירושין או פיטורין, מצוקה נפשית שבאה לידי ביטוי בפוביה, חרדה, דכאון, אובססיביות, התנהגות חזרתית מזיקה, תסמינים גופניים ומחלות.
לעיתים מדובר בסוגיות עמומות יותר כמו תחושת מחנק לא מוסברת, בלבול והצפה, קושי להיות לבד, הרגשה שכביכול הכל בסדר אבל משהו בפנים מרגיש אחרת, מבוי סתום והעדר אפשרויות, הרגשה שאני חי חיים שאינם שלי, צורך בהבנה עצמית מעמיקה או בכתיבת סיפור חיים שונה לחיי.

במהלך העבודה עם מטופלי אני מסייע להם להבין את גורמי מצוקתם, להרחיב את היכרותם ואת מגעם עם עצמם ועם הזולת, להתנסות בקשר קרוב, להתפתח ולשנות דפוסי קשר, פעולה וחשיבה.

אני מאמין בכח המרפא של האינטראקציה בין תחום הידע ומקצוע הפסיכולוגיה שנמצא בחקירה יסודית והתפתחות מתמדת, לבין המפגש הקרוב והאינטימי בין שני אנשים שחווים חוויה משותפת ומתבוננים יחד במה שהתרחש בתוך הטיפול ומחוצה לו, בתנועה בין עבר, הווה ועתיד ובין פנטזיה למציאות, במטרה להיטיב עם המטופל.
עוד אני מאמין שמודעות והבנה חשובות, אך אינן מספיקות. דעתי אינה נחה עד שמטופלי חווים שיפור ברווחתם הנפשית, נעים לעבר הגשמה עצמית ומעורבות בחיים שהם מרגישים שראוי שיחיו אותם, או משפרים את תחושתם ותפקודם היומיומי והעתידי במערכות יחסים ובתחומי עשיה.

טיפול זוגי ומשפחתי
בני זוג שמגיעים לטיפול נושאים עמם אינטראקציות קשות ודפוסי יחסים מכאיבים שבאים לידי ביטוי במספר אופנים - מחלוקות בנושאים שונים, מאבקי כח, ריבים שאינם נגמרים, התשה הדדית, חוויית בדידות, תחושה שקרבה, הכרה, אהבה ותשוקה שהיתה ביניהם אבדה, בגידה, פרידה וגירושין.
בני משפחה שבאים לטיפול מתמודדים עם
קרא/י עוד...
גישות טיפוליות
האוריינטציות הטיפוליות המרכזיות שלי הן פסיכודינמית ואקזיסטנציאליסטית. יחד עם זאת, מאחר שכל אדם הוא ייחודי וגישות טיפוליות שונות מתאימות לאנשים והתמודדויות שונות אני משתמש ומשלב גם טכניקות משיטות טיפול התנהגותיות-קוגניטיביות (CBT) ובכללן טיפול באמצעות קבלה ומחויבות (ACT), מיינדפולנס, אימגו, טיפול זוגי ממוקד רגש (EFT) ו- EMDR.

קרא/י עוד...
ייעוץ לעסקים משפחתיים
הסוגיות והתחומים עימם מגיעים יחידים, זוגות ומשפחות שהינם בעלים ו/או פעילים במסגרת עסקים ונכסים משפחתיים מגוונים.
יש שמגיעים עם שאלות ואתגרים בנוגע להעברה והמשכיות בין-דורית של העסק המשפחתי. 
יש שמביאים שמביאים מחלוקות וסכסוכים עסקיים ומשפחתיים שגורמים
קרא/י עוד...
השכלה ונסיון
לאורך השנים למדתי תארים שניים בפסיכולוגיה ומנהל עסקים ותארים ראשונים בפסיכולוגיה ומשפטים, ועברתי הכשרות במגוון שיטות טיפול ואבחון. 
  • פסיכולוג קליני מומחה (מ.ר.מ. 27-35916)
  • תואר שני בפסיכולוגיה קלינית MA מאוניברסיטת תל-אביב
  • תואר שני במנהל עסקים MBA מאוניברסיטת Northwestern בשיקגו
קרא/י עוד...